Menu

Etkinlik Yönetimi


Bayi Toplantıları

Bayi ilişkilerini pekiştirmek, olağan ve potansiyel sorunlara çözüm bulmak, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılması, eğitim ve bayi firma iletişimini güçlendirmek için yapılan bayi toplantılarınızı planlıyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Devamını oku

Eğitim ve Motivasyon Toplantıları

Bosphorus Team ayrıcalığıyla hazırlayacağınız eğitim ve motivasyon toplantıları ile çalışanlarınızla hem konuşma hem de dinleme açısından iki yönlü iletişim fırsatı yakalarsınız. İlişkilerin geliştirilmesi amaçlanan bu toplantılarda, ortakların veya bayilerin yeni ürün…

Devamını oku

Konferans, Seminer ve Workshop

Tek yönlü bir iletişim aracı olan konferanslarda bilim, sanat ve fikir insanları bir araya gelerek, bilgi ve düşüncelerini aktarırken, uzman Bosphorus Team ekibi, yıllardır üstlendiği birçok konferansın hatasız bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.

Devamını oku

Açılış Etkinlikleri

İşletme, kurum ve örgütlerin ilk kez hizmet vermeye başlaması veya bir ürünün piyasaya sürülüşü, açılış etkinleri kapsamında profesyonel Bosphorus Team ekibi tarafından planlanmaktadır. Açılış etkinlikleri çok iyi ve etkin bir tanıtım eylemi olarak gerçekleştirilir.

Devamını oku

Takım Ruhu & Motivasyon Etkinlikleri

İşletmelerin içindeki her birimin ve her çalışanın bireysel olarak değil, takım ruhuyla hareket ederek, bütünün bir parçası olması, firma içindeki iletişimi kuvvetlendiriyor.

Devamını oku

Lansman Etkinlikleri

Ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu günümüz piyasasında yeni bir ürün ya da hizmetin pazarda kendine yer açması için markalaşması ve hatta marka değerini artırması gerekiyor.

Devamını oku

Gala Geceleri & Şirket Yemekleri

Bosphorus Team uzman ekibi olarak teknik donanımız, kaliteli servis anlayışımız ve titiz çalışma prensibimizle bugüne kadar bir çok gala gecesi ve şirket yemekleri organizasyonu gerçekleştirdik.  

Devamını oku

Kurumsal Davetler & Kokteyl Organizasyonları

Kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonları, çağdaş yaşamın gerektirdiği tüm koşulları yakından takip eden Bosphorus Team ekibi ile yaratıcı ve iz bırakan bir etkinlik çerçevesinde düzenleniyor.

Devamını oku

Yurtdışı Kurumsal Geziler

 Bosphorus Team konusunda uzman ekibiyle birlikte, yurtdışı kurumsal gezileriniz için gerekli her detayı düşünerek, işletmenizin profiline, talebine ve imajına uygun bir gezi planlaması yapmanıza yardımcı oluyor.

Devamını oku

Personel Teşvik Gezileri

Rekabetin üst seviyelerde yaşandığı piyasa ekonomisinde, her firma çalışanlarına farklı motivasyon mekanizmaları kullanarak, çabalarını ödüllendirmeye yönelik girişimlerde bulunuyor.

Devamını oku
© 2011 - 2017 Bosphorus Team | All Rights Reserved | Google - Sitemap - Organizasyon Şirketleri - Organizasyon Firmaları