Animasyon Hizmetleri

Animasyon, etkinliğinize hareket katacak, interaktif bir ortamda davetlilerin eğlenmesini ve katılımcı olmasını sağlayacak en özel araçlardan biridir. Eğlence hizmetlerinin vazgeçilmezi olan animasyonlar, katılımcıların hoşça vakit geçirmesini sağlayarak, ortamı hareketlendirme ve eğlenceye katılım sayısını artırmaya yönelik yapılan birçok faaliyeti içermektedir.

Organizasyonunuzun tipine göre, yüz boyamadan tahta bacağa, bando takımından karikatüriste birçok farklı ve ilgi çekici animasyon seçeneği, Bosphorus Team kalitesiyle hizmetinizdedir. Animasyon ekibimizde sihirbaz, jonglör, pandomim, akrobat ve palyaço yanında masal kahraman kostümleri de mevcuttur.

Animasyon hizmetlerini sağlayan Bosphorus Team animatörleri, sosyal, iletişime açık, pratik zekâya sahip, diksiyonu düzgün, enerjik ve yabancı dil bilen profesyonellerdir. Her animatör aktivite planlamasını, organizasyona gelecek davetlilerin profiline uygun şekilde koordine ederek oluştururlar. Konuk özelliklerine uygun şekilde hazırlanan animasyon hizmetleri, aktivitelerin çekiciliğiyle birleşerek iyi bir gösteri oluşmasını sağlar.  

Özel organizasyonlarınızda katılımcıların ilgisini çekmek, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak, aynı zamanda davetlilerinizi eğlendirmek amacıyla Bosphorus Team animasyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.