Bayi toplantısı organizasyonu ve Sibel Can

Firmalar, her yıl bayilik verdikleri alt gruplarına, bayi toplantısı organizasyonu düzenleyerek yıllık satış, kar, kazanç, bağlantılar ve büyüme konularında bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlarlar.  Genellikle büyük bir otelin balo salonunda firmanın istekleri doğrultusunda planlanmış bir bayi organizasyonu yapılır. Gündüz genellikle en çok satışı yapan bayiler ve elemanlar onore edilir ve akşam ise, yemek eşliğinde eğlenceli bir organizasyonla son bulur.
Firmaya güzel bir satış grafiği sağlayan bayiler, akşam yemeği eşliğinde bayi toplantısı organizasyonun da Sibel Can’ın şarkılarını dinleyerek eğlenir, coşarlar. Sibel Can nedense, bu tarz organizasyonların vazgeçilmez starıdır. Özellikle yıllık cirosu çıta üzerine çıkmış firmalar, sadece bir gece bayi toplantısı organizasyonunda çıkacak olan sanatçıya, 2-3saat için hakkı sayılır bir para öderler. Bayiler gururlanır, seneye daha çok para kazandıracağız sözleri verilir ve Sibel Can’dan peçeteye yazılmış şarkılar istenir.
Ebetteki bu buzdağının görünen yüzü. Profesyonel bir firma bayi toplantısı organizasyonu için, mutlaka bir organizasyon firması ile haftalar öncesinden anlaşma yapmıştır ve sadece bu gecenin çalışmaları, planlaması ve düzenlenmesi, haftalar süren bir çalışmayı gerektirmiştir. Bosphorus Team, buzdağının görünmeyen yüzü olarak, her türlü bayi toplantısı organizasyonu işlerinizde, gereken düzenlemeleri ve planlamayı yaparak, güzel bir gece geçirmeniz için, profesyonel ekibiyle çalışmaktadır.