Bu sene evlenecek çiftlere, Etkinlik Takvimi 2012

Nihayet karar verdiniz ve evlenmeyi düşünüyorsunuz, tebrikler! Çok fazla gözünüzü korkutmadan size güzide bir etkinlik takvimi 2012 listesi hazırlamış bulunmaktayız. Mayıs ayı itibariyle bu kararı aldığınızı düşünüp, fikir değiştirmemeniz için acele davranarak takvimimizi oluşturduk, siz üzerine ay eklemesi yapabilirsiniz, yıl eklemesi yapmamanızı diliyoruz.
Etkinlik takvimi 2012- Mayıs: Evlilik kararı alındı ama ortada tek taş yok, bu sebeple erkeğin acele tarafından, kaşıkçı elmasını aratmayacak boyutta bir pırlanta ile, diz çökmesi gerekir. Kesinlikle 1 haftayı aşırmamak lazım.
Etkinlik takvimi 2012-Mayıs sonu: Tutuşun el ele ve koşarak bir organizasyon firmasına gidin. Arabada giderken, sevgiliniz pırlantasıyla hem oynayacak hem konuşacaktır, hiç susmayacaktır, her şeye tamam demelisiniz, bu dönemler hassas. Bosphorus Team organizasyon firmasından yetkili bir profesyonel sizinle bu evlilik sürecinin her aşamasını planlayacaktır. Sırtınızı Bosphorus Team’e dayayınız ve düğünle alakalı her şeyi unutunuz. Bunun içine mekan seçimi, düğün pastası, nikah davetiye, şeker, süsleme, sanatçı, vestiyer hizmetleri gibi, her şey giriyor.
Etkinlik takvimi 2012-Haziran: Ev bakmaya başlayın, işle evin arasının fazla uzak olmamasına gayret ederek, merkeze yakın yerlerden tercih yapmaya çalışın. Nişanlınız pırlantasıyla oynarken, her zaman ki gibi her şeye tamam demeye devam etmelisiniz. Evi tuttunuz, ya da satın aldınız. Yavaş yavaş eşyaları seçmeye, gerekliyse eve tadilat ya da boya badana yaptırmaya başlamalısınız.
Etkinlik takvimi 2012-Haziran 3. Hafta: Babalar gününü unutmayın!
Etkinlik takvimi 2012-Temmuz: Gelinliği diktirmek için uğraşmayın, bir gece giyeceksiniz, abartmayın, boşu boşuna onca parayı saymayın, o parayla kendinize güzel bir gerdanlık aldırın, düğünde salının. Ama temmuz ayı içinde gelinlik olayını halledin.
Etkinlik takvimi 2012- Ağustos: yahu biz niye koşuşturmuyoruz oradan oraya diye düşünebilirsiniz, o zaman size, Bosphorus Team’le anlaştığınızı ve her şeyi onların planladığını hatırlatalım. Ağustos ayında bol bol güneşlenin, belki ufak bir tatile çıkın, gelinlik ve bronz ten harika duruyor.
Etkinlik takvimi 2012- Eylül: kına gecesi yapmayı planlamıyordunuz ama geçenlerde katıldığınız bir kına gecesi çok hoşunuza gitti değil mi? ellerinizde hala hint kınaları duruyor, hemen Bosphorus Team’i arayın ve bilgi alın. Bekârlığa veda partisi de olabilir, hem telefon açmışken onun hakkında da sorular sorun ve hemen planlamasını yapın zira 1 hafta sonra evleniyorsunuz.
Etkinlik takvimi 2012- Eylül 15: mutlu son, siz sadece saçınızı başınızı yaptırıp, giyinin gelin, Bosphorus Team misafirlerle bile ilgileniyor. Sizin düğününüz bizim düğünümüz efendim.