Doğum Günü ve Davet Organizasyonu

Eski Mısır’da kutsal firavunun büyük bir davet organizasyonu gerçekleştirerek doğum gününü kutladığını biliyoruz. Ebetteki sevgilisi Marcus Antonius’un tarafından davet organizasyonu verilerek, doğum günü kutlanan ilk kadınsa Cleopatra olmuştur. Bu davet organizasyonu birçok yazıta ve resme konu olmuştur ve gelen davetlilere ev sahiplerinin kıymetli hediyeler dağıttıkları bilinmektedir. 
Hristiyanlar doğum günleri ve dolayısıyla davet organizasyonu gibi kutlamaları ancak 12. Yüzyılda yapmaya başlamışlar. Osmanlı ise, şehzade doğumlarında lokumlar döktürerek, çok büyük bir davet organizasyonu hazırlatıp, halkla iç içe kutlamalar yapmışlardır. Özellikle 2. Abdülhamid davet organizasyonu konusunda çok titiz davranmış ve farklı ülkelerden gelen konuklar da kutlamalara katılmıştır.
Günümüzde ise davet organizasyonu birçok amaçla yapılmaktadır. Özellikle yaz aylarında şirket bazında ya da bireysel davet organizasyonları gerçekleştirilir. Davet edilen herkesin, mutlu ve eğlenmiş bir şekilde mekândan ayrılması amaçlanır. Yemekli ya da yemeksiz, müzik eşliğinde misafirler ağırlanır. 
Bosphorus Team olarak, Cleopatra ve ya 2. Abdülhamid gibi değerli tarih insanlarına davet organizasyonu hazırlamayı çok isterdik. Bizim için onlar kadar değerli olan müşterilerimiz; Siz, misafirlerinizle yakından ilgilenirken ve eğlenirken, Bosphorus Team, davet organizasyonunun düzgün ilerlemesi için her türlü hizmeti sağlayacaktır.