Dönemsel Eleman

Dönemsel eleman ilanları son günlerde birçok farklı sektördeki firmaların talep ettiği istihdam halini almaya başladı. Tabiri caizse “alan razı, veren razı” deyimin tam olarak uyduğu bu istihdam şekli, emekli, öğrenci ve ya ev hanımlarına iş imkânı sağlıyor. İşverenlerse dönem dönem iş hacimlerinin artması sebebiyle işe aldıkları dönemsel elemanla yoğunlukları bitene kadar çalışma imkânı yakalıyorlar. Dönemsel eleman ilanları sıklıkla gazetelerde ve internet iş ilanlarında yer alıyor.

Oteller, özellikle yazın dönemsel elemana ihtiyaç duyarlarken, mağazalar ve muhasebe büroları yılsonuna doğru artan iş hacmi sebebiyle dönemsel eleman ilanları vermeye başlıyorlar. Yılbaşının yaklaşması sebebiyle Aralık ayından itibaren mağazalar, hediye paketleme, müşteri danışmanlığı gibi pozisyonlarda, muhasebe büroları ise, temek muhasebe bilgisi olan her yaştan elemanı, yılsonu kapanışları ve bütçeleme konularında dönemsel eleman ilanları vererek istihdamlarını sağlıyorlar.

Bosphorus Team, etkinlik organizasyonları sırasında ihtiyaç duyacağınız dönemsel eleman, kaliteli personel istihdamı arayışınızda size yardımcı oluyor. Hostes, anketör, model gibi eğlence ve organizasyon destek hizmetlerinde çalışan birçok dönemsel elemanı, Bosphorus Team güvencesiyle istihdam edebilirsiniz.