Eğlence Hizmetleri

Parti Organizasyonları

Bosphorus Team ekibi, yılların vermiş olduğu tecrübe ile parti organizasyonlarınız için gerek planlama aşamasında gerekse uygulama aşamasında her türlü ayrıntıyı düşünerek titizlikle çalışıyor. Konuklarınızla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirmek, iletişim kurmak ve eğlenmek için muhteşem bir fırsat olan parti organizasyonu, beklentilere uygun bir biçimde işlerken, siz de hiçbir ayrıntıyla ilgilenmeden, davetlilerinizle vakit geçirme imkânını yakalarsınız.

Konuk profilinizden, tema seçimine, yiyecek içecek servisinden, servis profesyoneline, müzik ve animasyon gösterisinden, ışık ve ses oyunlarına kadar farklı ayrıntıları bile talep edebileceğiniz parti organizasyonunuz, sabit bütçe garantisi altında Bosphorus Team güvencesi ile sağlanır.

Müzik seçimleri, tematik konsept, kutlama, özel dekorasyon, süsleme gibi ayrıntıları belirleyebilir ya da Bosphorus Team ekibinin yaratıcı ve profesyonel fikirlerinden de faydalanabilirsiniz.

Belirlenen kişi sayısına göre, davetlilerin kendini özel hissettirmek adına davetiye basımı ya da duyuru yapılabileceği gibi, yine parti organizasyonuna katılanlar için geceye özel hediyelerde tasarlanabilir. Bunun gibi birçok yaratıcı ayrıntıyı konuşmak ve kafanızın içinden geçenleri vereceğiniz partiye uygun hale getirmek için Bosphorus Team ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Gelin, hayalinizdeki partiyi gerçeğe dönüştürelim.

Boğaz Tekne Organizasyonları

Organizasyonlarınız için İstanbul boğazı manzaralı mekân aramak yerine, tam denizin ortasında dilediğiniz konsepte uygun, temalı boğaz tekne organizasyonlarını Bosphorus Team profesyonelleri eşliğinde yapabilirsiniz. Boğazın eşsiz manzarası, tarihi dokusu, kıtalar arasındaki büyüleyici seyrine dalarak davetlerinizi eşsiz kılmak mümkün.

Bosphorus Team, farklı boyutlardaki teknelerle, dilediğiniz davetli sayısına göre planlanmış bir etkinliğe ev sahipliği yapmanıza yardımcı oluyor. Kurumsal yemek davetleri, iş toplantıları, düğün, nişan ve diğer özel günleriniz için hazırlayacağımız, lüks ve güvenli boğaz tekne organizasyonları Bosphorus Team güvencesiyle, profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Boğaz tekne organizasyonları, yemekli, yemeksiz, kokteyl ya da partiler, seçilen temaya göre Bosphorus Team uzmanları tarafından hazırlanarak, gece ya da gündüz boğazın tadını çıkartmanıza yardımcı oluyor.