Fuar Hizmetleri, Stand ve Ekipman Sağlama

Fuar hizmetleri kapsamına, sadece hostes ve diğer elemanların istihdamının sağlanması girmiyor. Fuar organizasyonlarında birçok önemli husus gündeme gelir, ürün ve hizmetin tanıtımı için farklı görevler üstelenirler. Fuar alanındaki standın doğru yere konulması, ışık ve ses sitemi için gerekli ekipmanlar, renk ve iç dekorasyon uyumu, her biri ayrı ayrı incelenmesi ve amacın ürün ve şirketi tanıtmak olduğu teması hatırlanmalıdır.
Peki, iyi bir stand nasıl olur? Ziyaretçilerin akın akın geldiği fuar merkezinde yüzlerce standın arasından seçilebilmek, önemli bir konudur. Hedef kitleye yönelik bir stand çalışması yapılmalıdır. Ürünlerin etalajı uzman bir stand hostesi tarafından yerleştirildikten sonra, belki biraz da fuar ortamının nabzı yoklanmalıdır. Eğer oldukça gürültülü bir atmosfer varsa, sizin koyacağınız soft, ağır bir müzik çekiciliğinizi artırır. Çok sıradan ve tek düzey bir ışıklandırma sistemi kullanılmışsa, hemen standa ekipman sağlanarak, aydınlık ve ışık oyunlarının yapıldığı cazip bir stand haline dönüşebilirsiniz.
Fuar hizmetleri aldığınız firma, size ekipman ve stand kurulumunda, dilediğiniz, hayal ettiğiniz her konuda yardımcı olacaklardır. Aslına bakarsanız fuar hizmetleri bir ekip işidir, düzgün bir organizasyon firması ile çalışırsanız, beklentilerinizin hepsine, hatta daha fazlasına kavuşursunuz.