Kongre Organizasyon Firmaları

İstanbul’da bulunan kongre organizasyon firmaları, dünya ölçeğinde büyük başarılara imza atıyorlar. İstanbul’a her sene sadece kongreler için binlerce turist geliyor ve kongre organizasyon firmaları, havaalanından ziyaretçileri karşılamadan tutunda, kongre merkezindeki genel işleyişe kadar her ayrıntı ile özel olarak ilgilenerek, hizmet sektöründe hakikaten sınır tanımadıklarını gösteriyorlar.
İstanbul’da kongre organizasyon firmaları arasında bu işi tam layığıyla yapan birkaç tane firma bulunmaktadır fakat potansiyel olarak, çok fazla organizasyon firması da bilinçli bir şekilde zaman içinde kongre olgusunu öğrenmeye başlamışlardır. Yabancı katılımcılar, kongre sonrasında memnuniyetlerini fazlaca belirterek bir sonraki kongrenin yine Türkiye’de yapılması için gerekli girişimlerde bulunuyorlar. Dolaylıda olsa kongre organizasyon firmaları, turizme ve ülke tanıtımına oldukça fazla pozitif etki etmektedirler. Her yeni gelen katılımcı, karşılaştığı hizmetin kalitesi sebebiyle, bir sonraki gelişini turist olarak yapıyor ya da kendi ülkelerine döndüklerinde, ülke tanıtımı için oldukça fazla bilgi veriyorlar.
Bosphorus Team olarak, diğer kongre organizasyon firmaları gibi, ülke tanıtımına katkıda bulunduğumuz için ve uluslararası platformlarda çalışıyor olmaktan gurur duyuyoruz.