Market Aktiviteleri ve Ürün Tanıtımı

Ülkemiz tek reklam mecrasının televizyon olmadığını, market aktiviteleri sayesinde ürün tanıtımı da yapılabileceği nihayet anlamış bulunuyor. Televizyon büyülü bir kutu, 2 yaşındaki bebek bile, televizyondaki reklamlar olmadan yemeğini yemez hale geldi. Tüketici pek tabi de reklamlardan etkileniyor fakat amaç loyal customer yani üründen vazgeçmeyen müşterisi ise, market aktiviteleri sırasında yapılan ürün tanıtımları çok işe yarıyor.
Loyal customer kesinlikle ürününü değiştirmez, onun için tektir, fiyat performansına bile olabildiğince dayanır ve illaki ürününü satın alır, markasını değiştirmez. Aslına bakarsanız bunun gibi birçok ürün çeşidi var hayatımızda. Fakat bir gün, market aktiviteleri yaparak, ürün tanıtımı yapan bir firma stand hostesi, fikrinizi değiştirebilir. Ürün tanıtımının en can alıcı noktası, müşteriye verilen eşantiyonlardır, ya da promosyonlu ürünlerdir. Loyal ürününüzde her hangi bir fiyat kıpırdaması yok iken, tanıtımı yapılan ürün ise, 10 al 1 öde gibi absürt bir promosyonla sizi cezbedebilir.  Market aktiviteleri her zaman cezbeder ve müşteri loyal de olsa kazanılır.
Bosphorus Team, market aktiviteleri ve ürün tanıtımı konusunda uzman stand hostesleriyle çalışarak, dilediğiniz müşteriye ulaşmanızı ve ürün promosyonlarının sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.