Organizasyon Destek Hizmetleri

Ses Sistemleri

Organizasyonların en önemli odak noktası olan iletişimin kusursuz sağlanması, kusursuz bir ses sistemine bağlıdır. Organizasyon alanının özellikleri ve sistemin gereklilikleri doğrultusunda en doğru teknik ekipmanların tedarik ve kurulumu aşamasında Bosphorus Team’den anahtar teslim hizmet alabilirsiniz. Fuar, açılış, davet, gösteri gibi ses sistemlerinin kullanıldığı tüm etkinliklerde kaliteli ses sağlamak için alanında profesyonel ekibimiz, ihtiyacınıza en uygun sistemi seçmek ve kurmak için hizmetinizdedir.

Görüntü Sistemleri

Görme, çevremizdeki bilgiyi en hızlı algıladığımız duyumuzdur. Bu nedenle bir etkinlikte yayımlanacak / sunulacak görüntünün kalitesi ve doğru sistem seçimi büyük önem taşımaktadır.
Organizasyonunuzda ihtiyaç duyacağınız; lazerden ışığa, plazma ekrandan projeksiyona tüm görüntü sistemlerinin seçimi ve kurulumu için Bosphorus Team hizmetinizdedir. Teknik ekipman tedariğinin yanı sıra, sahne tasarımı ve mekan içi görüntü sistemleri düzenlenmesi konusunda da Bosphorus Team’in uzman ekibinden destek alabilirsiniz.

Işık Sistemleri

Konser, davet, açılış gibi tüm etkinliklerinizde ambiyansı oluşturacak, tüm mekanın enerjisine büyük etkisi olacak ışıklandırma için, ekipman kiralamadan kurulum aşamasına kadar tüm süreç boyunca profesyonel çözüm hizmeti sunmaktayız. Unutmayın, doğru aydınlatma ekipmanları, organizasyonda kullanılan tüm yan sistemlerin en efektif biçimde sunulmasını sağlayarak etkinliğinize değer katar.

Sahne – Dekor Sistemleri

Organizasyonunuzda görsel kaliteyi maksimumda yaşatmak ve mekanı en verimli biçimde kullanmanızı sağlamak için profesyonel sahne ve dekor çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Mekanın keşfi ve çözüm tespiti, tasarım ve dekorasyon, kurulum, montaj, stand üretimi, sahne düzenlemesi gibi tüm konularda çok yönlü çözümler sunarak, organizasyon alanının en yaratıcı ve uygun biçimde kullanılması, sahne – dekor hizmetimizde esastır.

Fuar Ekipman Temini

Fuar alanı, doğru uygulamalarla farklılaşarak rakiplerinizden ayrışmanızı sağlayacak en önemli alanınızdır. Gerek görsel olarak en kaliteli fuar deneyimini yaşatmak, gerek ziyaretçilerinizi en iyi şekilde ağırlamak için ekipmanlar büyük önem taşımaktadır.
Bosphorus Team, fuar alanında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanların temini için hizmetinizdedir. Başta fuar standının tasarım ve kurulumu olmak üzere, ses sisteminden ışık sistemine, kokteyl masasından çay – kahve makinesine kadar tüm detaylar için fuar alanınıza özel çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Organizasyon Ekipman Temini

Organizasyonlar, yapısı ve amacı doğrultusuda birçok farklı ekipmanın birlikte kullanımını gerektirmektedir. Bu nedenle organizasyonlarda farklı ekipmanların en doğru yerlerden kiralanarak her bir ekipman için kurulum ve kontrol sürecinin büyük bir özenle yönetilmesi gerekir.
Biz, Bosphorus Team olarak bu yönetimin öneminin bilinciyle, organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanlar için geniş tedarikçi ağımız ve profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Doğru ekipmanlar ile organizasyonlarınızın kusursuz olmasına katkıda bulunuyoruz.

Simultane Çeviri

Başta toplantı ve kongreler olmak üzere tüm organizasyonlarınızda, yabancı dilden Türkçe’ye / Türkçe’den yabancı dile anlık birebir çeviri hizmeti olan simültane çeviri, özellikle uluslararası toplantılarda iletişim için büyük önem taşımaktadır. Simültane tercüman seçiminde, tercümanın dile olan hakimiyetinin, çeviri yapılacak alandaki deneyimlerinin ve referanslarının çok iyi analiz edilmesi gerekir. Bu önemli çözüm dalında en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla Bosphorus Team, dünya dillerinde tercüman tedariği sağlayarak organizasyonunuzda lisan farklılığından bağımsız olarak kusursuz iletişime ulaşmanızı sağlar.
Özellikle kongre, canlı yayınlar ve basın toplantıları gibi organizasyonlarda yoğun olarak ihtiyaç duyulan simultane çeviri hizmetinde çevirmenlere işin gerekliliğine göre kulaklık, kabin gibi donanımlar da Bosphorus Team tarafından temin edilmektedir.

Fuar Hostes – Tercüman

Misafir ve müşterilerinizle iletişiminizi ana dilinizdeki kadar akıcı kılacak tercüman hosteslerimiz, profesyonel tercüme çözümleri için projelerinizde hizmetinizdedir. Bu şekilde müşterilerinizle daha rahat bir şekilde anlaşabilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlamak konusunda sorun yaşamazsınız. Farklı dillerde uzmanlaşmış profesyonel tercüman hostesi kadromuz, tarafların doğru, hızlı ve pratik biçimde anlaşmalarını sağlayarak, lisan farklılıklarının iletişim alanında bir sorun teşkil etmemesini sağlar.
Bosphorus Team tercüman hostesleri dünya dillerinde hizmet vermekte olup, tüm tercümanlarımız dil ve hizmet alanında deneyimli profesyoneller arasından özenli bir çalışma sonrasında firmanızın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilmektedir. Bosphorus Team geniş tercüman hostesi kadrosuyla sizlere kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Catering ve İkram Hizmetleri

Başta fuarlar olmak üzere her çeşit organizasyonunuzda misafirlerinizi iyi ağırlamanın yolu, yiyecek içecek kalitesi ve servisinden geçiyor. Bosphorus Team, catering ve ikram hizmetleri ile çay-kahveden yemeğe, kokteylden atıştırmalıklara organizasyonunuzun ihtiyaç duyacağı tüm ikram hizmetlerini sunmaktadır. Sunumlarda malzeme kalitesi, sunum şıklığı ve zamanlamanın doğru planlanması ile üstün müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.