Organizasyon Personeli Ne İş Yapar?

Organizasyon personeli iş ilanları, özellikle yaz aylarında üniversiteli öğrencilere, iş imkânı sağlıyor. Günlük ortalama yapılacak işin mahiyetine göre 50 ila 150 TL civarında para kazanarak, harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Özellikle Turizm Otelcilik gibi meslek dallarında eğitim gören üniversiteli öğrenciler, organizasyon personeli olarak başladıkları işlerden, düzgün referanslar topluyorlar ve deneyim kazanıyorlar. Eğer siz de disiplinli, güler yüzlü, takım ruhunun önemini bilen ve çalışkan bir üniversite öğrencisiyseniz, tüm yaz tatilinizde çalışmak için, organizasyon personeli olarak ajanslara müracaat edebilirsiniz. 
 
Peki, organizasyon personeli ne iş yapar? Başvuruda bulunduğunuz ajansın işlerine göre değişkenlik gösteren bir kavramdır. Yaz mevsiminde sıklıkla verilen davetlerde, pratiğinize ve becerinize göre, servis elemanı, vestiyer, host, hostes, yardımcı, olabileceğiniz gibi, fuar ya da kongreler de ise, gelen ziyaretçi ve katılımcılara yönelik olarak, fuar hostesi, stant hostesi, tanıtım elemanı olabilirsiniz.
 
Bosphorus Team gibi kurumsal ve müşteri memnuniyetini en önde tutan firmalar, mutlaka size bir ön eğitim verecektir. Organizasyon personeli olarak işe alındıktan sonra, hangi işe daha yatkın olduğunuz anlaşılır ve yönlendirilirsiniz. Bosphorus Team yaz döneminde birçok gence organizasyon personeli olarak iş imkânı sağlamaktadır.