Parti Organizasyonları

Bosphorus Team ekibi, yılların vermiş olduğu tecrübe ile parti organizasyonlarınız için gerek planlama aşamasında gerekse uygulama aşamasında her türlü ayrıntıyı düşünerek titizlikle çalışıyor. Konuklarınızla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirmek, iletişim kurmak ve eğlenmek için muhteşem bir fırsat olan parti organizasyonu, beklentilere uygun bir biçimde işlerken, siz de hiçbir ayrıntıyla ilgilenmeden, davetlilerinizle vakit geçirme imkânını yakalarsınız.

Konuk profilinizden, tema seçimine, yiyecek içecek servisinden, servis profesyoneline, müzik ve animasyon gösterisinden, ışık ve ses oyunlarına kadar farklı ayrıntıları bile talep edebileceğiniz parti organizasyonunuz, sabit bütçe garantisi altında Bosphorus Team güvencesi ile sağlanır.

Müzik seçimleri, tematik konsept, kutlama, özel dekorasyon, süsleme gibi ayrıntıları belirleyebilir ya da Bosphorus Team ekibinin yaratıcı ve profesyonel fikirlerinden de faydalanabilirsiniz.

Belirlenen kişi sayısına göre, davetlilerin kendini özel hissettirmek adına davetiye basımı ya da duyuru yapılabileceği gibi, yine parti organizasyonuna katılanlar için geceye özel hediyelerde tasarlanabilir. Bunun gibi birçok yaratıcı ayrıntıyı konuşmak ve kafanızın içinden geçenleri vereceğiniz partiye uygun hale getirmek için Bosphorus Team ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Gelin, hayalinizdeki partiyi gerçeğe dönüştürelim.