Profesyonel Konferans Ekipmanları

Günümüzde konferans ekipmanları artık toplantı salonlarının artmasıyla profesyonel çözümleri de beraberinde getiriyor. Sadece İstanbul’da onlarca konferans salonu ve profesyonel konferans ekipmanları sağlayabileceğiniz yüzlerce firma bulunuyor. Konferans ekipmanları arasında olmazsa olmaz, demirbaş diyebileceğimiz donanımlar var, barkovizyonlar, projeksiyonlar, flipchartlar, mikrofonlar, katılımcılara ve delegelere verilecek kulaklıklar, konferansın kayıt altına girmesini sağlayacak, dvd veya cd düzenekleri ya da video çekimi.

Bu saydığımız konferans ekipmanları, etkinliğin düzgün ilerlemesi için yeterli gibi görünse de, profesyonel bir teknik ekibin kullanması ve kritik noktalarda yapıcı çözümler üretebilmesi de son derece önemlidir. Yapılacak konferansın katılımcı sayısı ve katılımcı profili de profesyonel konferans ekipmanlarının içeriğini belirler. Uluslararası bir konferans yapılacaksa, talebe göre ardıl ya da simultane çeviri yapılabilir ve bu da yeni bir konferans ekipmanının salonda bulunması gerekliliğini gündeme getirir. Katılımcıların sunumlarını kolaylaştıran, dinleyicilerin ise yeterli bir şekilde konferansı dinlemelerini sağlayan tüm bu konferans ekipmanları, günler öncesinden belirlenmeli ve hazırlanmalıdır.

Eğer sizde profesyonel konferans ekipmanları ve bunları kullanabilen teknik ekibe ihtiyaç duyuyorsanız, donanımlı Bosphorus Team uzmanlarından yardım alabilirsiniz.