Tanıtım firmalarından yardım alın, izdihama son verin!

Açılış organizasyonlarınız için tanıtım firmalarından, yardım almanızı öneriyoruz. At binenin, kılıç kuşananındır demiş atalarımız kısaca her şey, onu gereği gibi yapmasını bilenindir diye yorumlayabiliriz bu atasözünü. Bazı firmalar yeni şube açılışlarını duyurmak amacıyla son derece amatör bir biçimde, tanıtım firmalarından yardım almaksızın, kurgu ve gerekli ekipman olmadan, kendilerince bir organizasyon düzenleyerek, açılışlarını yapıyorlar. Akşam televizyon kanallarında hayretlere düşerek, ezilen, düşen, karmaşa içinde ne aldığını bilmeden koşturan insanların izdihamını izliyoruz. Ambulans sesleri arasında elinde megafonla ilk başta kibar bir şekilde uyarıda bulunan firma sahibini, sonradan kızarmış suratıyla bağırıp, megafonu fırlatma çabalarına şahit oluyoruz. 
Eğer amaç sadece 1 günlük bir satış macerası ise, sizi pazar yerlerine davet ediyoruz. Tanıtım firmasına ihtiyaç duymadan, son derece primitif bir şekilde ürünlerinizi tanıtır, akşama ses açıcı bir pastil alır ve ertesi gün için diğer semt pazarlarının planını yaparsınız.
Herkes kendi işini yaparsa, sesiniz kısılmaz, yorulmadan, uzun vadeli satış odaklı bir planlama yaparak, açılış organizasyonlarınız içinde bir tanıtım firmasından yardım alarak, son derece profesyonel bir biçimde bu işten alnınızın akıyla çıkarsınız.