Tanıtım Organizasyonu ve Yeni Ürün

Moda dünyası, kozmetik sektörü, her yeni üründe bir tanıtım organizasyonu düzenleyerek, kendi modalarını sürekli gündemde tutmaları gerekiyor. Artık günümüzde, sadece bir ürünün patentinin alınması veya markalaşması, rekabetçi piyasada çok da geçerli unsurlar değiller. Her firma, her yeni ürünü için bir tanıtım organizasyonu düzenleyerek, piyasaya sunumunu yapıyor. Tanıtım organizasyonu gerçekleşen her ürün, yeni bir şirket gibi algılanıyor, yeni bir pazara sokuluyor. Dolayısıyla firmanın ve diğer ürünlerinde aynı doğrultuda prestiji artıyor.
Sadece bir tek ürün ve ürün grubu için yapılacak tanıtım organizasyonu, piyasada çok şık bir şekilde akılda kalarak, yapılacak birçok ses, ışık, barkovizyon eklentisi ile tanıtım güçlendiriliyor. Ürünün tanıtımının güçlenmesine yardımcı diğer arge çalışmaları, sektör analizi, pazar payları, ürünün özellikleri ile alakalı sunumlarda ekleniyor. 
Her ürün ve her müşterinin birbirinden farklı beklentileri olduğunu Bosphorus Team ailesi olarak çok iyi biliyoruz. Tanıtım organizasyonu konusunda yıllardır çalışarak birçok başarılı evente Bosphorus Team olarak imzamızı attık. Profesyonel bir ekiple tanıtım organizasyonlarınızı itinalı bir şekilde planlıyor ve geliştiriyoruz.