Vestiyer hizmeti veren firmalar

Bosphorus Team olarak, diğer vestiyer hizmeti veren firmalardan farklılığımızı ortaya koymak adına, sizlere bu konuda neler yaptığımızdan bahsetmek istiyoruz. Organizasyonlarda eğitimli ve profesyonel bir ekibin, her zaman çok önemli olduğunu bilen sayılı firmalardan birisiyiz. Vestiyer hizmeti veren firmaların sıklıkla yaptığı hataların, günlerce çalışılmış ve başarıyla sunulmuş bütün eventi etkilediğini çok iyi biliyoruz.
Aslına bakarsanız vestiyer her organizasyonunun karşılama komitesi gibidir. Katılımcılar, ziyaretçiler, misafirler, ilk olarak vestiyerle karşılaşır, ardından mekâna giriş yaparlar. Vestiyer hizmeti veren firmaların en büyük hatası bu noktada başlar. Eğer siz vestiyere, bu işin profesyoneli, prezantabl, işine sağdık, güler yüzlü ve titiz insanlar seçmezseniz, gelen katılımcılar için henüz başlangıç aşamasında olumsuz bir izlenim bırakırsınız.
Emanet edilecek eşyaların herhangi bir sıralamaya ve tam teşekküllü bir donanım olmadan düzene sokulmasını beklemek manasız olacaktır. Tam bu noktada Bosphorus Team, vestiyer hizmeti veren firmalardan sıyrılarak, sektördeki en doğru organizasyon firması olarak anılır. Vestiyer hizmetleri ve ekipmanları konusunda her yeni bilgiyi takip ediyor ve bünyemizde uygulamaya geçiriyoruz.