Vestiyer Hizmeti

Vestiyer hizmeti, her türlü lüks organizasyonlarda ve özellikle, kongre, fuar, toplantılar gibi oluşumlarda kullanılan bir hizmet türüdür. Bu tarz ortamlara gelen ziyaretçilerin ceket, palto, çanta ve bunun gibi yanlarında taşımak istemedikleri eşyaların muhafazasını sağlamakla görevlidirler. Vestiyere dizüstü bilgisayarlar gibi pahalı ve özel eşyalarda teslim edilebilir. 
Mükemmel koşullarda muhafazası sağlanan teslim alınmış eşyalar, ziyaretçinin çıkışından evvel vestiyere gelmesiyle tekrar iade edilir. 
Vestiyer hizmeti, ziyaretçinin ortamda rahatça gezinmesini, üzerinde herhangi bir yük olmadan, konuya iştigal etmesini sağlar. 
Vestiyer hizmeti veren eleman, emanet aldığı eşyanıza dair size fiş verir ve geri dönüşünüzde, sizden fişi tekrar talep ederek, eşleştirme yapar ve emanetinizi belirleyerek, iade eder. Vestiyer hizmetleri, emanet ettiğiniz eşyanıza bakmakla ve güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Bir başka eşya ile karıştırılmamalı ve başka bir ziyaretçiye verilmemelidir. Teslim alınan eşyalar sınıflandırılmasına göre, eşyalar özel kilitli kasalara, askılara ve ya çekmecelere konulur. 
Vestiyer hizmeti konusunda Bosphorus Team ekibinden faydalanabilir, ziyaretçilerinizin emanet edecekleri her türlü eşyasını vestiyer hizmeti vererek, Bosphorus Team güvencesiyle muhafaza edebilirsiniz.