Vestiyer Kiralama Hizmetleri

Vestiyer kiralama hizmetleri, genellikle bünyesinde eşya saklama, verme ve muhafaza işlemleri için elemanı olmayan ve bu işlemleri yapmak için gerekli ekipmanı olmayan organizasyonlar tarafından talep edilmektedir. Organizasyonlar her zaman tam teşekküllü, her türlü donanımın bulunduğu sabit mekânlarda yapılmıyor. Bu sebeple taşınabilir her türlü takım ve eşya sonradan organizasyon bünyesine eklenebilir. Vestiyer kiralama hizmetlerini de, bu tarz durumlarda kullanabilir, gelen misafirleriniz için ayrıcalıklı bir ortam yaratabilirsiniz.
Organizasyonun yapılacağı mekân, ister açık olsun, ister kapalı olsun, gelen misafirlerin mutlaka emanet etmek isteyebilecekleri bir vestiyer hizmeti olmalıdır. Vestiyer kiralama hizmetleri bulunduğunuz mekâna hemen adapte edilebilen ve işleyişiyle organizasyonunuza artı değer katacak bir hizmettir. Misafirleriniz, güvenle teslim ettikleri kişisel eşyalarını, istedikleri zaman düzgün bir şekilde muhafaza edilmiş halde geri alırlar. 
Vestiyer kiralama hizmetleri, Bosphorus Team profesyonelleri tarafından sağlanabilen ve talepleriniz doğrultusunda belirlenecek sayıda donanımının kurulabileceği bir hizmettir. Mekânın nerede olduğu ve misafir sayınızın önemi yoktur, sadece Bosphorus Team vestiyer kiralama hizmetlerinden faydalanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.