Etkinlik Yönetimi

Bayi Toplantıları

Bayi ilişkilerini pekiştirmek, olağan ve potansiyel sorunlara çözüm bulmak, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılması, eğitim ve bayi firma iletişimini güçlendirmek için yapılan bayi toplantılarınızı planlıyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Bosphorus Team olarak, bayi toplantılarının başlangıcından bitimine kadar olan süreçte tüm iletişim ve organizasyon faaliyetlerini üstleniyor, hatasız bir etkinlik hizmeti vererek kurum imajınıza değer katmanızı sağlıyoruz.

Bosphorus Team uzman kadrosu, bayi toplantılarının amacına, konseptine ve program akışına göre mekan, yemek, teknik donanım, çevre düzenlemesi gibi en ince ayrıntıya kadar titizlikle çalışarak, hedeflediğiniz kurumsal bayi toplantılarınızı eksiksiz bir şekilde düzenlemenize yardımcı oluyor.

Eğitim ve Motivasyon Toplantıları

Bosphorus Team ayrıcalığıyla hazırlayacağınız eğitim ve motivasyon toplantıları ile çalışanlarınızla hem konuşma hem de dinleme açısından iki yönlü iletişim fırsatı yakalarsınız. İlişkilerin geliştirilmesi amaçlanan bu toplantılarda, ortakların veya bayilerin yeni ürün ve hizmet hakkında bilgi alması, yeni satış politikaları gibi konularda bilgi alışverişinde bulunarak, yönetime güven ve sempati duyulması sağlanır.

BosphorusTeam ekibi olarak, eğitim ve motivasyon toplantılarınızı ayrıntılı olarak planlamasını yapıyor, tüm teknik donanımızla ve kalifiye personelimizle etkinlik organizasyonunuza çözüm ortağınız oluyoruz.

Mekan seçimi ve diğer teknik ayrıntıları düşünmeden Bosphorus Team profesyonellerine güvenerek eğitim ve motivasyon toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Konferans, Seminer ve Workshop

Tek yönlü bir iletişim aracı olan konferanslarda bilim, sanat ve fikir insanları bir araya gelerek, bilgi ve düşüncelerini aktarırken, uzman Bosphorus Team ekibi, yıllardır üstlendiği birçok konferansın hatasız bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.

Kamuoyunun dikkatini çekmeyi amaçlayan, soru cevap şeklinde ilerleyen ve birkaç oturum şekilde yapılan, belirgin bir imajın yerleştirilmesi için planladığımız seminerlerde ise, yine Bosphorus Team ekibine güvenen birçok kurum ve kuruluşla çalışıyoruz.

Uygulamalı eğitim ve öğretim workshopları sayesinde kısa zamanda konsantre çözümler sağlamayı hedefleyen müşterilerimiz için, bir çok temalı temasız workshop etkinliğine Bosphorus Team imzasını attık.

Yerel, ulusal ve uluslararası konferans, seminer ve workshoplarınız için Bosphorus Team ayrıcalığından faydalanarak, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Açılış Etkinlikleri

İşletme, kurum ve örgütlerin ilk kez hizmet vermeye başlaması veya bir ürünün piyasaya sürülüşü, açılış etkinleri kapsamında profesyonel Bosphorus Team ekibi tarafından planlanmaktadır. Açılış etkinlikleri çok iyi ve etkin bir tanıtım eylemi olarak gerçekleştirilir.

Güven ve saygınlığın artması amaçlanan açılış etkinliklerinde basın organları, mekân seçimi, davetiyeler, personel, ulaşım, park yeri, ikramlar, fotoğraf ve kamera çekimi gibi teknik detaylar hazırlanarak, hedeflenen üstün hizmet Bosphorus Team ayrıcalığıyla sunulur.

Alternatif ve tema uygun kurumsal çözümler sunan Bosphorus Team, teknik donanımı ve uzman kadrosuyla, tüm açılış organizasyonu süreci takip ederek, sorunsuz ve uygun malzemelerle kurumsal açılış davetlerinizin gerçekleşmesini sağlıyor.

Takım Ruhu & Motivasyon Etkinlikleri

İşletmelerin içindeki her birimin ve her çalışanın bireysel olarak değil, takım ruhuyla hareket ederek, bütünün bir parçası olması, firma içindeki iletişimi kuvvetlendiriyor. Takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri ise arzulanan iletişimin doğmasını sağlamaktadır. Bosphorus Team profesyonel ekibi, şirket çalışanları için planladıkları takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri etkinlikleriyle çalışanların eğlenceli bir ortamda bilinçlenmesini ve başarıya odaklanmalarını sağlıyor.

Bosphorus Team Takım ruhu koçları eşliğinde planlanan oyunlar veya etkinlikler sonucunda risk faktörleri belirlenir ve sonuç odaklı çalışarak takım ruhunun oluşmasını engelleyen problemler açığa çıkarılarak, stratejilerin oluşturulması sağlanır.

Takım olmanın bilincine varmak için, uzman Bosphorus Team ekibiyle tanışarak, size özel planlanmış etkinlikler çerçevesinde, dilediğiniz takım ruhu aktivitesini planlayabilirsiniz.

Lansman Etkinlikleri

Ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu günümüz piyasasında yeni bir ürün ya da hizmetin pazarda kendine yer açması için markalaşması ve hatta marka değerini artırması gerekiyor.

Gala Geceleri & Şirket Yemekleri

Bosphorus Team uzman ekibi olarak teknik donanımız, kaliteli servis anlayışımız ve titiz çalışma prensibimizle bugüne kadar bir çok gala gecesi ve şirket yemekleri organizasyonu gerçekleştirdik.

En güzel mekânlarda, seçkin ve zengin yemek menüsüyle davetlilerin memnun kalması için gereken her türlü plan ve programı sizin için hazırlıyoruz. Mekan seçimimden tutunda, temaya uygun eğlence ve konsept geliştirme, konukların ağırlanmasına kadar her ayrıntıyı düşünerek servisimizi veriyoruz.

Prestijli bir davet organizasyonu şeklinde düzenlenen gala geceleri ve şirket yemekleri organizasyonu için uzman Bosphorus Team ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Davetler & Kokteyl Organizasyonları

Kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonları, çağdaş yaşamın gerektirdiği tüm koşulları yakından takip eden Bosphorus Team ekibi ile yaratıcı ve iz bırakan bir etkinlik çerçevesinde düzenleniyor. Kurumsal imajınızı destekleyici ve prestijli bir davet ve kokteyl organizasyonu planlaması için, uzman ekibimizle siz müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Şık sunumlar, büyüleyici bir konsept mekan süslemesi, kusursuz bir teknik altyapı ve konusunda uzman servis profesyonelleriyle, başarılı kurumsal davet ve kokteyl organizasyonu garantisini veriyoruz.

Kuruma ya da kişiye özel detaylandırılmış ayrıntılarla, farklı bir etkinlik yaşamak istiyorsanız Bosphorus Team ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Yurtdışı Kurumsal Geziler

Bosphorus Team konusunda uzman ekibiyle birlikte, yurtdışı kurumsal gezileriniz için gerekli her detayı düşünerek, işletmenizin profiline, talebine ve imajına uygun bir gezi planlaması yapmanıza yardımcı oluyor.

Dilediğiniz destinasyona, belirlenen amaç doğrultusunda program akışı ve gezi içeriği belirlenerek, keyifli ve sorunsuz bir yurtdışı kurumsal gezisi organizasyonu düzenliyoruz.

Uçak bileti temini, konaklama, toplantı ve eğlence mekânı, müze ve diğer etkinlikler, seyahat sigortası, pasaport ve vize alımı ayrıntılarıyla uğraşmadan, tam hizmet garantisinden faydalanmak için Bosphorus Team güvencesi altında yurtdışı kurumsal gezilerinizi planlayabilirsiniz.

Personel Teşvik Gezileri

Rekabetin üst seviyelerde yaşandığı piyasa ekonomisinde, her firma çalışanlarına farklı motivasyon mekanizmaları kullanarak, çabalarını ödüllendirmeye yönelik girişimlerde bulunuyor. Ortaklara, şirket bünyesinde çalışanlara ve bayilere, çağdaş bir motivasyon yöntemi olarak teşvik gezileri hediye ediliyor. Teşvik gezileri günümüz iş dünyasının en çok tercih ettiği mükâfatlandırma çeşididir. Teşvik gezileri kapsamına birçok özel etkinlik dâhil edilerek, çalışanların iş yerine bağlılıkları pekiştirilip, çalışma ve yükselme potansiyelleri açığa çıkarılır. Bir ödül gecesi organizasyonu ya da gezi programı tarihine denk getirilen şirket yıldönümleri, bu tarz yaklaşımlar için oldukça faydalı etkilinlerdir. Ayrıca etkinlik kapsamında piknik organizasyonu veya personel geceleri düzenlenerek, ekip ruhu ortaya çıkarılır.

Profesyonel Bosphorus Team ekibinin planladığı bir teşvik gezisiyle, çalışanlarınızı bir teşvik gezisi tatiliyle ödüllendirmeye ne dersiniz? Bosphorus Team her ayrıntının düşünüldüğü, konforun ve güvenlik unsurlarının dünya standartlarında gerçekleştiği bir organizasyon hazırlayarak, çalışanlarınıza unutulmaz bir teşvik gezisi armağan etmenize yardımcı oluyor. Konaklama seçenekleri, eğlenceler, etkinlikler, ulaşım, mekân seçimi konularında, belirlediğiniz temaya uygun tercihler yapabilir, uygun fiyat seçenekleriyle bütçe planlamalarınızı oluşturabilirsiniz.